BSC072N04LDATMA1
Číslo produktu DigiKey
448-BSC072N04LDATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
448-BSC072N04LDATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
448-BSC072N04LDATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BSC072N04LDATMA1
Popis
MOSFET 2N-CH 40V 20A 8TDSON
Standardní dodací lhůta výrobce
44 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pole MOSFET 40V 20A (Tc) 65W (Tc) Montáž na povrch PG-TDSON-8-4
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BSC072N04LDATMA1 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
7,2mOhm při 17A, 10V
Výrobce
Infineon Technologies
Vgs(th) (max) při Id
2,2V při 30µA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
52nC při 10V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
3 990pF při 20V
Stav součásti
Aktivní
Výkon - max
65W (Tc)
Technologie
MOSFET (oxid kovu)
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Konfigurace
2 N-kanál (duální)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Funkce tranzistoru FET
Hradlo logické úrovně
Pouzdro
8-PowerVDFN
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
40V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TDSON-8-4
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
20A (Tc)