IPG20N04S408ATMA1
Číslo produktu DigiKey
IPG20N04S408ATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
IPG20N04S408ATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
IPG20N04S408ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IPG20N04S408ATMA1
Popis
MOSFET 2N-CH 40V 20A 8TDSON
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pole MOSFET 40V 20A 65W Montáž na povrch PG-TDSON-8-4
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IPG20N04S408ATMA1 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 30µA
Výrobce
Infineon Technologies
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
36nC při 10V
Řada
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2940pF při 25V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Výkon - max
65W
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
MOSFET (oxid kovu)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Konfigurace
2 N-kanál (duální)
Pouzdro
8-PowerVDFN
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
40V