BSC032N03S je pozastaven a není již veden u společnosti Digi-Key.
Dostupné náhrady:
Direct
Texas Instruments
Skladem : 4 393
Katalogový list
Direct
Rohm Semiconductor
Skladem : 9 358
Katalogový list
Similar
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
Similar
Texas Instruments
onsemi
STMicroelectronics
N-kanál 30 V 23A (Ta), 100A (Tc) 2,8W (Ta), 78W (Tc) Montáž na povrch PG-TDSON-8-1
BSC032N03S
Číslo produktu DigiKey
BSC032N03S-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BSC032N03S
Popis
MOSFET N-CH 30V 23A/100A TDSON
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
3,2mOhm při 50A, 10V
Mfr
Vgs(th) (max) při Id
2V při 70µA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
39 nC @ 5 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Vgs (max)
±20V
Stav součásti
Ukončeno ve společnosti DigiKey
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
5080 pF @ 15 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
2,8W (Ta), 78W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
30 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C