BSC028N06NSATMA1
Číslo produktu DigiKey
BSC028N06NSATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
BSC028N06NSATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
BSC028N06NSATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BSC028N06NSATMA1
Popis
MOSFET N-CH 60V 23A/100A TDSON
Podrobný popis
N-kanál 60 V 23A (Ta), 100A (Tc) 2,5W (Ta), 83W (Tc) Montáž na povrch PG-TDSON-8-7
Modely EDA/CAD
BSC028N06NSATMA1 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2,8V při 50µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
37 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2700 pF @ 30 V
Rozptylový výkon (Max)
2,5W (Ta), 83W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
60 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TDSON-8-7
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
6V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
2,8mOhm při 50A, 10V