BSC027N06LS5ATMA1
Číslo produktu DigiKey
BSC027N06LS5ATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
BSC027N06LS5ATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
BSC027N06LS5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BSC027N06LS5ATMA1
Popis
MOSFET N-CH 60V 100A TDSON
Podrobný popis
N-kanál 60 V 100A (Tc) 83W (Tc) Montáž na povrch PG-TDSON-8-7
Modely EDA/CAD
BSC027N06LS5ATMA1 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2,3V při 49µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
30 nC @ 4.5 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
4400 pF @ 30 V
Rozptylový výkon (Max)
83W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
60 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TDSON-8-7
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
2,7mOhm při 50A, 10V