BSC032N04LSATMA1
Číslo produktu DigiKey
BSC032N04LSATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
BSC032N04LSATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
BSC032N04LSATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BSC032N04LSATMA1
Popis
MOSFET N-CH 40V 21A/98A TDSON
Standardní dodací lhůta výrobce
61 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 40 V 21A (Ta), 98A (Tc) 2,5W (Ta), 52W (Tc) Montáž na povrch PG-TDSON-8-6
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BSC032N04LSATMA1 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
25 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1800 pF @ 20 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
2,5W (Ta), 52W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
40 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TDSON-8-6
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
3,2mOhm při 50A, 10V