BAS70-02W E6327
Číslo produktu DigiKey
2156-BAS70-02W E6327-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BAS70-02W E6327
Popis
DIODE SCHOTTKY 70V 70MA PGSCD802
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 70 V 70mA Montáž na povrch PG-SCD80-2
Kategorie
Rychlost
Malý Signál =< 200mA (Io), Libovolná rychlost
Mfr
Doba zpětného zotavení (trr)
100 ps
Balení
Hromadné balení
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 nA @ 50 V
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při Vr, F
1,5pF při 0V, 1MHz
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
70 V
Pouzdro
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
70mA
Dodávaná velikost pouzdra
PG-SCD80-2
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1 V @ 15 mA
Provozní teplota - přechod
150°C