MINIBEND-18
Číslo produktu DigiKey
3628-MINIBEND-18-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MINIBEND-18
Popis
MINIBEND-18
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Sestava koaxiálního kabelu SMA na SMA 18,00" (457,20mm)
Kategorie
2. konektor
Zástrčka SMA
Výrobce
Huber+Suhner, Inc.
Pohlaví 2. kontaktu
Samec
Řada
Typ montáže 2. konektoru
Pro volné zavěšení (inline)
Balení
Hromadné balení
Délka
18,00" (457,20mm)
Stav součásti
Aktivní
Celková impedance
50 Ohms
Provedení
SMA na SMA
Kmitočet - max
24 GHz
1. konektor
Zástrčka SMA
Barva
Modrá
Pohlaví 1. kontaktu
Samec
Provozní teplota
-55°C ~ 200°C