MINIBEND-12
Číslo produktu DigiKey
3628-MINIBEND-12-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MINIBEND-12
Popis
COAX CBL SMA TO SMA 12"
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Sestava koaxiálního kabelu SMA na SMA 0,086" polotuhý kabel 12,00" (304,80mm)
Kategorie
Pohlaví 2. kontaktu
Samec
Výrobce
Huber+Suhner, Inc.
Typ montáže 2. konektoru
Pro volné zavěšení (inline)
Řada
Délka
12,00" (304,80mm)
Balení
Hromadné balení
Typ kabelu
0,086" polotuhý kabel
Stav součásti
Aktivní
Celková impedance
50 Ohms
Provedení
SMA na SMA
Kmitočet - max
24 GHz
1. konektor
Zástrčka SMA
Barva
Modrá
Pohlaví 1. kontaktu
Samec
Vlastnosti
Stíněný
Typ montáže 1. konektoru
Pro volné zavěšení (inline)
Provozní teplota
-55°C ~ 200°C