FH41-31S-0.5SH(99) je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Hirose Electric Co Ltd
Skladem : 3 574
Katalogový list
31 Poloha FFC Konektor Kontakty, Spodní část 0,020" (0,50mm) Montáž na povrch, Pravý úhel
FH41-31S-0.5SH(99)
Číslo produktu DigiKey
FH41-31S-0.5SH(99)-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FH41-31S-0.5SH(99)
Popis
CONN FFC BOTTOM 31POS 0.5MM R/A
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
FH41-31S-0.5SH(99) Modely
Kategorie
Způsob zakončení kabelu
S jazýčkem
Výrobce
Hirose Electric Co Ltd
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Řada
Povrch kontaktu
Zlatá
Balení
Páska a cívka (TR)
Materiál tělesa
Polymer se strukturou kapalného krystalu (LCP), Bez halogenů
Stav součásti
Aktivní
Materiál aktuátoru
Typ plochého konektoru
FFC
Vlastnosti
Přidržovací zařízení pro pájení
Způsob montáže
Montáž na povrch, Pravý úhel
Jmenovité napětí
50V
Typ konektoru/kontaktu
Kontakty, Spodní část
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Počet pozic
31
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Rozteč
0,020" (0,50mm)
Jmenovitý proud (A)
0,5A
Koncovka
Pájecí materiály
Barva tělesa
Šedá
Tloušťka FFC, FCB
0,30mm
Barva aktuátoru
Černá
Výška nad deskou
0,098" (2,50mm)