FH41-31S-0.5SH(05)
Číslo produktu DigiKey
HFY031TR-ND - Páska a cívka (TR)
HFY031CT-ND - Řezaná páska (CT)
HFY031DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FH41-31S-0.5SH(05)
Popis
CONN FFC BOTTOM 31POS 0.5MM R/A
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
31 Poloha FFC Konektor Kontakty, Spodní část 0,020" (0,50mm) Montáž na povrch, Pravý úhel
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FH41-31S-0.5SH(05) Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Výrobce
Hirose Electric Co Ltd
Povrch kontaktu
Zlatá
Řada
Materiál tělesa
Polymer se strukturou kapalného krystalu (LCP), Bez halogenů
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Materiál aktuátoru
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Přidržovací zařízení pro pájení
Typ plochého konektoru
FFC
Jmenovité napětí
50V
Způsob montáže
Montáž na povrch, Pravý úhel
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Typ konektoru/kontaktu
Kontakty, Spodní část
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Počet pozic
31
Jmenovitý proud (A)
0,5A
Rozteč
0,020" (0,50mm)
Tloušťka povrchu kontaktu
1,25µin (0,03µm)
Koncovka
Pájecí materiály
Barva tělesa
Šedá
Tloušťka FFC, FCB
0,30mm
Barva aktuátoru
Černá
Výška nad deskou
0,098" (2,50mm)