DF11-14DP-2DS(52)
Číslo produktu DigiKey
H2870-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DF11-14DP-2DS(52)
Popis
CONN HEADER R/A 14POS 2MM
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor, Pravý úhel 14 position 0,079" (2,00mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DF11-14DP-2DS(52) Modely
Kategorie
Způsob upevnění
Aretační zámek
Mfr
Délka kontaktu - spojovací část
0,118" (3,00mm)
Řada
Délka kontaktu - kolík
0,118" (3,00mm)
Balení
Trubice
Výška izolace
0,197" (5,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Typ konektoru
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Typ kontaktu
Samčí pin
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
8,00µin (0,203µm)
Rozteč - kontakty
Materiál kontaktu
Mosaz
Počet pozic
Materiál izolace
Polyamid (PA), Nylonový
Počet řad
2
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Rozteč řad - kontaktní spojení
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Počet zatížených pozic
Vše
Barva izolace
Černá
Provedení
Jmenovitý proud (A)
2A
Krytí
Opláštěný - 4 stěny
Jmenovité napětí
250V