DF11-14DP-2DS(24)
DF11-14DP-2DS(24)
Hirose SignalBee Wire-to-Board Connectors | Digi-Key Daily
DF11-14DP-2DS(24)
Číslo produktu DigiKey
H10249-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DF11-14DP-2DS(24)
Popis
CONN HEADER R/A 14POS 2MM
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor, Pravý úhel 14 position 0,079" (2,00mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DF11-14DP-2DS(24) Modely
Kategorie
Způsob upevnění
Aretační zámek
Mfr
Délka kontaktu - spojovací část
0,118" (3,00mm)
Řada
Délka kontaktu - kolík
0,118" (3,00mm)
Balení
Trubice
Výška izolace
0,197" (5,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Typ konektoru
Povrch kontaktu - spojovací část
Cín
Typ kontaktu
Samčí pin
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
39,4µin (1,00µm)
Rozteč - kontakty
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Počet pozic
Materiál kontaktu
Mosaz
Počet řad
2
Materiál izolace
Polyamid (PA), Nylonový
Rozteč řad - kontaktní spojení
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Počet zatížených pozic
Vše
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Provedení
Barva izolace
Černá
Krytí
Opláštěný - 4 stěny
Jmenovitý proud (A)
2A
Způsob montáže
Jmenovité napětí
250V