T50R0UVC2
Číslo produktu DigiKey
1436-1616-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
T50R0UVC2
Popis
CBL TIE LOCKING BLACK 50LB 7.95"
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Standardní, Blokování Černá 1,97" (50,00mm) 0,181" (4,60mm) 50lbs (22,68kg)
Kategorie
Délka - skutečná
0,663' (202,00mm, 7,95")
Výrobce
HellermannTyton
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Balení
Sáček
Pevnost v tahu
50lbs (22,68kg)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Odolný proti UV záření
Typ stahovací pásky pro vodič / kabel
Standardní, Blokování
Materiál
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Délka - přibližná
8"
Barva
Černá
Průměr svazku
1,97" (50,00mm)
Základní číslo produktu
Šírka
0,181" (4,60mm)