CTAM20C2
Číslo produktu DigiKey
1436-1322-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CTAM20C2
Popis
CABLE TIE HLDR SNGL SCRW #10 BLK
Standardní dodací lhůta výrobce
2 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Jeden otvor Držák stahovací pásky Černá Šroub, Č. 10
Kategorie
Velikost / rozměry
0,80" D x 0,40" Š x 0,20" V (20,3mm x 10,2mm x 5,1mm)