M80-MC22068M1-0450L
Číslo produktu DigiKey
952-M80-MC22068M1-0450L-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M80-MC22068M1-0450L
Popis
CBL ASSY 2MM 20POS MALE TO WIRE
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
20 Polohová kabelová sestava obdélníková Zástrčka na jednotlivé vodiče 1,48' (450,00mm)
Kategorie
Rozteč - konektor
0,079" (2,00mm)
Výrobce
Harwin Inc.
Délka
1,48' (450,00mm)