M80-4022042
Číslo produktu DigiKey
M80-4022042-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M80-4022042
Popis
CONN RCPT 20POS 0.079 GOLD SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
20 Poloha Zásuvka Konektor 0,079" (2,00mm) Montáž na povrch Zlatá
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
M80-4022042 Modely
Kategorie
Povrch kontaktu - spojovací část
Mfr
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
12,0µin (0,30µm)
Řada
Barva izolace
Černá
Balení
Trubice
Výška izolace
0,220" (5,60mm)
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Typ konektoru
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Typ kontaktu
Samičí zásuvka
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Provedení
Karta na kartu nebo kabel
Kontaktní výška při spojení
7,7mm, 7,95mm
Počet pozic
Vlastnosti
Distanční sloupky pro konektory, Zajišťovací příruba, Montážní příruba, Polarizační klíč
Počet zatížených pozic
Vše
Jmenovité napětí
120V
Rozteč - kontakty
Aplikace
Automobilový průmysl, Univerzální, Vojenství
Počet řad
2
Materiál izolace
Polyfenylensulfid (PPS), Vyplněný sklem
Rozteč řad - kontaktní spojení
0,079" (2,00mm)