M80-5012042
Číslo produktu DigiKey
M80-5012042-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M80-5012042
Popis
CONN HEADER VERT 20POS 2MM
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 20 position 0,079" (2,00mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
M80-5012042 Modely
Kategorie
Délka kontaktu - kolík
0,173" (4,40mm)
Mfr
Výška izolace
0,220" (5,60mm)
Řada
Tvar kontaktu
Kruhový
Balení
Trubice
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Stav součásti
Aktivní
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
29,5µin (0,75µm)
Typ konektoru
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Typ kontaktu
Samčí pin
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Rozteč - kontakty
Materiál izolace
Polyfenylensulfid (PPS), Vyplněný sklem
Počet pozic
Vlastnosti
Klíčovací zářez, Zajišťovací příruba
Počet řad
2
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Rozteč řad - kontaktní spojení
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Počet zatížených pozic
Vše
Barva izolace
Černá
Provedení
Jmenovitý proud (A)
2,2A
Krytí
Opláštěný - 4 stěny
Jmenovité napětí
120V
Způsob montáže
Kontaktní výška při spojení
7,3mm, 7,7mm, 9,75mm, 10,75mm, 13,35mm, 14,75mm