M80-FC22005F2-0150F2
Číslo produktu DigiKey
952-M80-FC22005F2-0150F2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M80-FC22005F2-0150F2
Popis
CBL J-TEK F-F 20POS 150MM
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
20 Polohová kabelová sestava obdélníková Zásuvka/zásuvka 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategorie
Rozteč - konektor
0,079" (2,00mm)
Výrobce
Harwin Inc.
Délka
0,492' (150,00mm, 5,91")