M50-3931042
Číslo produktu DigiKey
952-3620-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M50-3931042
Popis
CONN HEADER R/A 10POS 1.27MM
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor, Pravý úhel 10 position 0,050" (1,27mm)
Modely EDA/CAD
M50-3931042 Modely
Kategorie
Způsob upevnění
Dvojčinný
Mfr
Délka kontaktu - spojovací část
0,157" (4,00mm)
Řada
Délka kontaktu - kolík
0,094" (2,40mm)
Balení
Krabice
Výška izolace
0,039" (1,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Typ konektoru
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Typ kontaktu
Samčí pin
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Rozteč - kontakty
Materiál kontaktu
Mosaz
Počet pozic
Materiál izolace
Polyamid (PA9T), Nylon 9T
Počet řad
1
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Počet zatížených pozic
Vše
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Provedení
Barva izolace
Černá
Krytí
Neopláštěný
Jmenovitý proud (A)
1A na kontakt