M50-3141045
Číslo produktu DigiKey
952-3596-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M50-3141045
Popis
CONN RCPT 10POS 0.05 GOLD SMD
Podrobný popis
10 Poloha Zásuvka Konektor 0,050" (1,27mm) Montáž na povrch Zlatá
Modely EDA/CAD
M50-3141045 Modely
12,0µin (0,30µm)
Balení
Trubice
Výška izolace
0,134" (3,40mm)
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Provedení
Deska k desce
Jmenovitý proud (A)
1A
Počet pozic
Jmenovité napětí
500VAC