M50-3801042
M50-3801042
Harwin’s Company Overview
M50-3801042
Číslo produktu DigiKey
952-2653-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M50-3801042
Popis
CONN DIP HDR IDC 20P 30AWG VERT
Podrobný popis
20 Poloha Plochý kabel, DIP patice Konektor IDC 30AWG Průchozí otvor
Modely EDA/CAD
M50-3801042 Modely
Kategorie
Počet řad
2
Výrobce
Harwin Inc.
Rozteč řad
0,050" (1,27mm)
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Trubice
Kabelová koncovka
IDC
Stav součásti
Aktivní
Velikost vodiče
30AWG
Typ konektoru
Plochý kabel, DIP patice
Vlastnosti
Průchodkový
Počet pozic
20
Povrch kontaktu
Zlatá
Rozteč vodičů
0,025" (0,64mm)
Počet zatížených pozic
Vše
Rozteč vývodů na straně desky
0,050" (1,27mm)