M50-3630642
Číslo produktu DigiKey
952-3610-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M50-3630642
Popis
CONN HEADER SMD 6POS 1.27MM
Podrobný popis
Patice konektoru Montáž na povrch 6 position 0,050" (1,27mm)
Modely EDA/CAD
M50-3630642 Modely
Kategorie
Způsob upevnění
Dvojčinný
Mfr
Délka kontaktu - spojovací část
0,118" (3,00mm)
Řada
Výška izolace
0,039" (1,00mm)
Balení
Trubice
Materiál kontaktu
Mosaz
Rozteč - kontakty
Materiál izolace
Polyamid (PA9T), Nylon 9T
Počet pozic
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Počet řad
1
Jmenovitý proud (A)
1A na kontakt
Kontaktní výška při spojení
3,60mm, 5,10mm, 5,90mm