M50-3140645R
Číslo produktu DigiKey
952-3929-2-ND - Páska a cívka (TR)
952-3929-1-ND - Řezaná páska (CT)
952-3929-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M50-3140645R
Popis
CONN RCPT 6POS 0.05 GOLD SMD
Podrobný popis
6 Poloha Zásuvka Konektor 0,050" (1,27mm) Montáž na povrch Zlatá
Modely EDA/CAD
M50-3140645R Modely
12,0µin (0,30µm)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Výška izolace
0,134" (3,40mm)
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Provedení
Deska k desce
Vlastnosti
Osazovací provedení
Počet pozic
Jmenovitý proud (A)
1A
Počet zatížených pozic
Vše
Jmenovité napětí
500VAC