M300-3241096M1
M300-3241096M1
Harwin’s Company Overview
M300-3241096M1
Číslo produktu DigiKey
952-3087-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M300-3241096M1
Popis
CONN PLUG HSG 10POS 3.00MM
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 Obdélníkové konektory - tělesa Zástrčka Zelená 0,118" (3,00mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
M300-3241096M1 Modely
Kategorie
Rozteč řad
0,118" (3,00mm)
Mfr
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Řada
Koncovka kontaktu
Krimpovací
Balení
Hromadné balení
Barva
Zelená
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Zalévací stěna
Typ konektoru
Materiál izolace
Polyamid (PA46), Nylon 4/6, Vyplněný sklem
Typ kontaktu
Samčí pin, Výkon
Provozní teplota
-65°C ~ 175°C
Počet pozic
Poznámka
Kontakty dodávány samostatně
Rozteč
0,118" (3,00mm)