M300-2241096F2
M300-2241096F2
Harwin’s Company Overview
M300-2241096F2
Číslo produktu DigiKey
952-3088-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M300-2241096F2
Popis
CONN RCPT HSG 10POS 3.00MM
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 Obdélníkové konektory - tělesa Zásuvka Zelená 0,118" (3,00mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
M300-2241096F2 Modely
Kategorie
Rozteč řad
0,118" (3,00mm)
Mfr
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Řada
Koncovka kontaktu
Krimpovací
Balení
Hromadné balení
Barva
Zelená
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Distanční sloupky pro konektory, Zalévací stěna
Typ konektoru
Materiál izolace
Polyamid (PA46), Nylon 4/6, Vyplněný sklem
Typ kontaktu
Samičí zásuvka, Výkon
Provozní teplota
-65°C ~ 175°C
Počet pozic
Poznámka
Kontakty dodávány samostatně
Rozteč
0,118" (3,00mm)