G125-MS13405M1P
G125-MS13405M1P
Harwin’s Company Overview
G125-MS13405M1P
Číslo produktu DigiKey
952-4082-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
G125-MS13405M1P
Popis
CONN HEADER SMD 34POS 1.25MM
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Montáž na povrch 34 position 0,049" (1,25mm)
Modely EDA/CAD
G125-MS13405M1P Modely
Kategorie
Výška izolace
0,193" (4,90mm)
Balení
Pásek
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
8,00µin (0,203µm)
Stav součásti
Aktivní
Povrch kontaktu - kolík
Vlastnosti
Zajišťovací příruba, Montážní příruba, Osazovací provedení
Počet pozic
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Jmenovitý proud (A)
2A
Provedení
Jmenovité napětí
450V
Krytí
Opláštěný - 4 stěny
Kontaktní výška při spojení
7,3mm, 7,44mm