G125-FS13405F1P
G125-FS13405F1P
Harwin Gecko Screw-Lok Series | Digi-Key Daily
G125-FS13405F1P
Číslo produktu DigiKey
952-3670-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
G125-FS13405F1P
Popis
CONN RCPT 34POS 0.049 GOLD SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
34 Poloha Zásuvka Konektor 0,049" (1,25mm) Montáž na povrch Zlatá
Modely EDA/CAD
G125-FS13405F1P Modely
Kategorie
Způsob upevnění
Pojistná podložka šroubu
Balení
Hromadné balení
Výška izolace
0,207" (5,25mm)
Typ konektoru
Provozní teplota
-65°C ~ 105°C
Vlastnosti
Distanční sloupky pro konektory, Osazovací provedení, Polarizační klíč
Jmenovitý proud (A)
2A
Rozteč - kontakty
Aplikace
Automobilový průmysl, Univerzální
Rozteč řad - kontaktní spojení
0,049" (1,25mm)