WR9QE500LCP-N(R6B)
WR9QE500LCP-N(R6B)
WR9QE500LCP-N(R6B)
Číslo produktu DigiKey
1939-1536-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
WR9QE500LCP-N(R6B)
Popis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12V 6 W AC/DC externí Montáž na stěnu (třída II) Adaptér Vícenožový (prodává se samostatně) Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
WR9QE500LCP-N(R6B) Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Příkon naprázdno
75mW (max.)
Výrobce
GlobTek, Inc.
Polarizace
Kladný střed
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Hromadné balení
Účinnost
Úroveň VI
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,5mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 11,0mm
Tvar
Montáž na stěnu (třída II)
Délka kabelu
72" (1,83m)
Typ vstupu
Vícenožový (prodává se samostatně)
Vstupní konektor
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
1,59" D x 2,52" Š x 1,18" V (40,5mm x 64,0mm x 30,0mm)
Napětí - výstup
12V
Schvalovací agentura
BSI, CB, CCC, CE, cULus, EAC, FCC, GS, LPS, PSE, RCM, UKRSepro, VCCI
Proud - výstup (max)
500mA
Standardní číslo
Výkon (W)
6 W