TR9KZ3158LCP-N(R6B)
TR9KZ3158LCP-N(R6B)
TR9KZ3158LCP-N(R6B)
Číslo produktu DigiKey
1939-1404-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TR9KZ3158LCP-N(R6B)
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 60W
Podrobný popis
19V 60 W AC/DC externí Stolní počítač (třída II) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Modely EDA/CAD
TR9KZ3158LCP-N(R6B) Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Příkon naprázdno
150mW (max.)
Aplikace
Domácí spotřebiče, ITE (komerční)
Účinnost
Úroveň VI
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,5mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 11,0mm
Tvar
Stolní počítač (třída II)
Délka kabelu
60,2" (1,53m)
Vstupní konektor
IEC 320-C8
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
4,76" D x 2,05" Š x 1,30" V (121,0mm x 52,0mm x 33,0mm)
Napětí - výstup
19V
Schvalovací agentura
CB, CCC, CE, cULus, EAC, FCC, GS, LPS, RCM, PSE, UKRSepro, VCCI
Proud - výstup (max)
3,15A
Standardní číslo
60335-1; 60950-1
Výkon (W)
60 W