TR9KI3750CCP-IM(R6B)
TR9KI3750CCP-IM(R6B)
TR9KI3750CCP-IM(R6B)
TR9KI3750CCP-IM(R6B)
Číslo produktu DigiKey
1939-1381-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TR9KI3750CCP-IM(R6B)
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W
Podrobný popis
24V 90 W AC/DC externí Stolní počítač (třída II) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Modely EDA/CAD
TR9KI3750CCP-IM(R6B) Modely
Příkon naprázdno
150mW (max.)
Aplikace
Domácí spotřebiče, ITE (komerční), Zdravotnictví
Provozní teplota
0°C ~ 50°C
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,1mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 11,0mm
Tvar
Stolní počítač (třída II)
Délka kabelu
47,2" (1,20m)
Vstupní konektor
IEC 320-C8
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
5,88" D x 2,46" Š x 1,32" V (149,4mm x 62,6mm x 33,5mm)
Napětí - výstup
24V
Schvalovací agentura
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Proud - výstup (max)
3,75A
Standardní číslo
1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 61347-1; 62368-1
Výkon (W)
90 W