TR9KI1500CCPIMNAR6B
TR9KI1500CCPIMNAR6B
TR9KI1500CCPIMNAR6B
TR9KI1500CCPIMNAR6B
Číslo produktu DigiKey
1939-1374-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TR9KI1500CCPIMNAR6B
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 36W
Podrobný popis
24V 36 W AC/DC externí Stolní počítač (třída II) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Modely EDA/CAD
TR9KI1500CCPIMNAR6B Modely
Příkon naprázdno
75mW (max.)
Aplikace
Domácí spotřebiče, ITE (komerční), Zdravotnictví
Provozní teplota
-20°C ~ 40°C
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,1mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 11,0mm
Tvar
Stolní počítač (třída II)
Délka kabelu
59" (1,50m)
Vstupní konektor
IEC 320-C8
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
4,13" D x 1,97" Š x 1,40" V (105,0mm x 50,0mm x 35,5mm)
Napětí - výstup
24V
Schvalovací agentura
CB, CCC, CE, EAC, ETL, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Proud - výstup (max)
1,5A
Standardní číslo
1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 62368-1
Výkon (W)
36 W