TR9KH2222CCP-N(R6B)
TR9KH2222CCP-N(R6B)
TR9KH2222CCP-N(R6B)
Číslo produktu DigiKey
1939-1367-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TR9KH2222CCP-N(R6B)
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 40W
Podrobný popis
18V 40 W AC/DC externí Stolní počítač (třída II) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Modely EDA/CAD
TR9KH2222CCP-N(R6B) Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Příkon naprázdno
75mW (max.)
Aplikace
ITE (komerční)
Účinnost
Úroveň VI
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,1mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 11,0mm
Tvar
Stolní počítač (třída II)
Délka kabelu
48,4" (1,23m)
Vstupní konektor
IEC 320-C8
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
4,37" D x 2,05" Š x 1,27" V (111,0mm x 52,0mm x 32,3mm)
Napětí - výstup
18V
Schvalovací agentura
CB, CE, cULus, EAC, FCC, LPS, PSE, UKRSepro, VCCI
Proud - výstup (max)
2,22A
Standardní číslo
Výkon (W)
40 W