TR9CI750CCP-IMR6B
TR9CI750CCP-IMR6B
TR9CI750CCP-IMR6B
Číslo produktu DigiKey
1939-1289-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TR9CI750CCP-IMR6B
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 18W
Podrobný popis
24V 18 W AC/DC externí Stolní počítač (třída I) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Modely EDA/CAD
TR9CI750CCP-IMR6B Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Příkon naprázdno
75mW (max.)
Aplikace
Domácí spotřebiče, ITE (komerční), Zdravotnictví
Účinnost
Úroveň VI
Provozní teplota
-20°C ~ 40°C
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,1mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 11,0mm
Tvar
Stolní počítač (třída I)
Délka kabelu
60,2" (1,53m)
Vstupní konektor
IEC 320-C14
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
3,43" D x 1,85" Š x 1,26" V (87,0mm x 47,0mm x 32,0mm)
Napětí - výstup
24V
Schvalovací agentura
BSMI, CB, CCC, CE, cETLus, cULus, EAC, ETL, FCC, LPS, NOM, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, UL, VCCI
Proud - výstup (max)
750mA
Standardní číslo
1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 62368-1
Výkon (W)
18 W