TR9CE7080YL4SIMR6LPS je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
GlobTek, Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
GlobTek, Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
TT Electronics/Power Partners Inc.
Skladem : 36
Skladem : 10
XP Power
Skladem : 871
XP Power
Skladem : 146
Obrázek pro TR9CE7080YL4SIMR6LPS není k dispozici
TR9CE7080YL4SIMR6LPS
Číslo produktu DigiKey
1939-TR9CE7080YL4SIMR6LPS-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TR9CE7080YL4SIMR6LPS
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 85W
Podrobný popis
12V 85 W AC/DC externí Stolní počítač (třída I) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Modely EDA/CAD
TR9CE7080YL4SIMR6LPS Modely
Kategorie
Výkon (W)
85 W
Výrobce
Příkon naprázdno
150mW (max.)
Řada
Aplikace
Domácí spotřebiče, ITE (komerční), Zdravotnictví
Účinnost
Úroveň VI, CoC vrstva 2
Provozní teplota
0°C ~ 50°C
Výstupní konektor
Napájení DIN, 4 vývod
Tvar
Stolní počítač (třída I)
Délka kabelu
47,2" (1,20m)
Vstupní konektor
IEC 320-C14
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
5,88" D x 2,47" Š x 1,34" V (149,3mm x 62,8mm x 34,0mm)
Napětí - výstup
12V
Schvalovací agentura
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Proud - výstup (max)
7,08A