VES90PS12
Číslo produktu DigiKey
1470-3117-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VES90PS12
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 90W
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12V 90 W AC/DC externí Stolní počítač (třída I) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
VES90PS12 Modely
Kategorie
Příkon naprázdno
150mW (max.)
Výrobce
XP Power
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Účinnost
Úroveň VI, CoC vrstva 2
Balení
Krabice
Provozní teplota
0°C ~ 60°C
Stav součásti
Aktivní
Výstupní konektor
Napájení DIN, 4 vývod
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Délka kabelu
47,2" (1,20m)
Tvar
Stolní počítač (třída I)
Vstupní konektor
IEC 320-C14
Typ vstupu
Šňůra (prodává se samostatně)
Velikost / rozměry
5,47" D x 2,28" Š x 1,22" V (139,0mm x 58,0mm x 31,0mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB
Napětí - výstup
12V
Standardní číslo
Proud - výstup (max)
7,5A
Hmotnost
0,82lb (371,95g)
Výkon (W)
90 W