TR9CE1500CCP-N(R6B)
TR9CE1500CCP-N(R6B)
TR9CE1500CCP-N(R6B)
Číslo produktu DigiKey
1939-1225-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TR9CE1500CCP-N(R6B)
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 18W
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12V 18 W AC/DC externí Stolní počítač (třída I) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TR9CE1500CCP-N(R6B) Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Příkon naprázdno
75mW (max.)
Výrobce
GlobTek, Inc.
Polarizace
Kladný střed
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Hromadné balení
Účinnost
Úroveň VI
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,1mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 11,0mm
Tvar
Stolní počítač (třída I)
Délka kabelu
72" (1,83m)
Typ vstupu
Šňůra (prodává se samostatně)
Vstupní konektor
IEC 320-C14
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
1,97" D x 3,17" Š x 1,22" V (50,0mm x 80,6mm x 31,0mm)
Napětí - výstup
12V
Schvalovací agentura
BSI, CB, CE, CCC, cULus, EAC, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Proud - výstup (max)
1,5A
Standardní číslo
Výkon (W)
18 W