UEZGUI-RX62N-35QT-BA je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
Future Designs Inc.
Skladem : 45
Katalogový list
Odporový Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný I2C, SPI 3,5" (88,90mm) 320 x 240 (QVGA)
UEZGUI-RX62N-35QT-BA
Číslo produktu DigiKey
622-1053-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
UEZGUI-RX62N-35QT-BA
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Úhlopříčka obrazovky
3,5" (88,90mm)
Sledovací plocha
70,08mm Š x 52,56mm V