UEZGUI-4088-43WQN-BA
Číslo produktu DigiKey
622-1071-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
UEZGUI-4088-43WQN-BA
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kapacitní Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný I2C, sériový, SPI 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Kategorie
Úhlopříčka obrazovky
4,3" (109,22mm)
Výrobce
Future Designs Inc.
Sledovací plocha
95,04mm Š x 54,00mm V