ELI50-CPW
ELI Family Multi Touch Support
ELI50-CPW
Číslo produktu DigiKey
622-ELI50-CPW-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ELI50-CPW
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT HD 5.0"
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kapacitní Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný, IPS (přepínání v rovině) HDMI, USB 5" (127,00mm) 720 x 1280
Kategorie
Úhlopříčka obrazovky
5" (127,00mm)
Výrobce
Future Designs Inc.
Sledovací plocha
62,10mm Š x 110,40mm V