UEZGUI-1788-43WQR-BA je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
Future Designs Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
MFR Recommended
Future Designs Inc.
Skladem : 45
Katalogový list
Odporový Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný I2C, SPI 4,3" (109,22mm) 480 x 272
UEZGUI-1788-43WQR-BA
Číslo produktu DigiKey
622-1062-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
UEZGUI-1788-43WQR-BA
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Úhlopříčka obrazovky
4,3" (109,22mm)
Výrobce
Sledovací plocha
95,04mm Š x 54,00mm V