FT5HNBPK19.44-T1
Číslo produktu DigiKey
631-FT5HNBPK19.44-T1TR-ND - Páska a cívka (TR)
631-FT5HNBPK19.44-T1CT-ND - Řezaná páska (CT)
631-FT5HNBPK19.44-T1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FT5HNBPK19.44-T1
Popis
XTAL OSC TCXO 19.4400MHZ HCMOS
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
19.44 MHz TCXO HCMOS Oscilátor 3,3V 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Napájecí napětí
3,3V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±2,5ppm
Řada
Provozní teplota
-30°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
6mA
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Základní rezonátor
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Typ
Velikost / rozměry
0,197" D x 0,126" Š (5,00mm x 3,20mm)
Kmitočet
Výška při usazení (max)
0,059" (1,50mm)