CS-023-114.285M
Číslo produktu DigiKey
CW647TR-ND - Páska a cívka (TR)
CW647CT-ND - Řezaná páska (CT)
CW647DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CS-023-114.285M
Popis
CRYSTAL 114.2850MHZ 18PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
114.285 MHz ±20ppm Krystal 18pF 80 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CS-023-114.285M Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
18pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
80 Ohms
Řada
Provozní režim
3. podtón
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
114.285 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (3,2x2,5)
Kmitočtová stabilita
±20ppm
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Kmitočtová tolerance
±20ppm
Výška při usazení (max)
0,031" (0,80mm)