FC5BQCCMM24.0-T1
Číslo produktu DigiKey
631-FC5BQCCMM24.0-T1TR-ND - Páska a cívka (TR)
631-FC5BQCCMM24.0-T1CT-ND - Řezaná páska (CT)
631-FC5BQCCMM24.0-T1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FC5BQCCMM24.0-T1
Popis
CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD
Podrobný popis
24 MHz ±30ppm Krystal 20pF 50 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Zátěžná kapacita
20pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
50 Ohms
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Kmitočet
24 MHz
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Velikost / rozměry
0,197" D x 0,126" Š (5,00mm x 3,20mm)
Kmitočtová tolerance
±30ppm
Výška při usazení (max)
0,047" (1,20mm)