403I35D24M00000
Číslo produktu DigiKey
110-403I35D24M00000TR-ND - Páska a cívka (TR)
110-403I35D24M00000CT-ND - Řezaná páska (CT)
110-403I35D24M00000DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
403I35D24M00000
Popis
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
24 MHz ±30ppm Krystal 18pF 60 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Zátěžná kapacita
18pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
60 Ohms
Řada
Provozní režim
Základní
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
24 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (3,2x2,5)
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Kmitočtová tolerance
±30ppm
Výška při usazení (max)
0,030" (0,75mm)