FC5BQCCMC12.0-T1
Číslo produktu DigiKey
631-FC5BQCCMC12.0-T1TR-ND - Páska a cívka (TR)
631-FC5BQCCMC12.0-T1CT-ND - Řezaná páska (CT)
631-FC5BQCCMC12.0-T1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FC5BQCCMC12.0-T1
Popis
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12 MHz ±30ppm Krystal 20pF 80 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FC5BQCCMC12.0-T1 Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
20pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
80 Ohms
Řada
Provozní režim
Základní
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
0°C ~ 70°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
12 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (5x3,2)
Kmitočtová stabilita
±30ppm
Velikost / rozměry
0,197" D x 0,126" Š (5,00mm x 3,20mm)
Kmitočtová tolerance
±30ppm
Výška při usazení (max)
0,047" (1,20mm)