ECS-120-20-30B-DU
Číslo produktu DigiKey
XC1511TR-ND - Páska a cívka (TR)
XC1511CT-ND - Řezaná páska (CT)
XC1511DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECS-120-20-30B-DU
Popis
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12 MHz ±30ppm Krystal 20pF 80 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Modely EDA/CAD
ECS-120-20-30B-DU Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
20pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
80 Ohms
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet
12 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (5x3,2)
Kmitočtová stabilita
±100ppm
Velikost / rozměry
0,197" D x 0,126" Š (5,00mm x 3,20mm)
Kmitočtová tolerance
±30ppm
Výška při usazení (max)
0,033" (0,85mm)