FC4STCBMF3.6864
Číslo produktu DigiKey
631-FC4STCBMF3.6864-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FC4STCBMF3.6864
Popis
CRYSTAL 3.6864MHZ 20PF TH
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3.6864 MHz ±30ppm Krystal 20pF 200 Ohms HC-49/US
Kategorie
Zátěžná kapacita
20pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
200 Ohms
Řada
Provozní režim
Základní
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
3.6864 MHz
Velikost / rozměry
0,447" D x 0,183" Š (11,35mm x 4,65mm)
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Výška při usazení (max)
0,142" (3,60mm)
Kmitočtová tolerance
±30ppm