ECS-36-20-4XDN
Číslo produktu DigiKey
X1111-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECS-36-20-4XDN
Popis
CRYSTAL 3.6864MHZ 20PF TH
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3.6864 MHz ±30ppm Krystal 20pF 200 Ohms HC-49/US
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ECS-36-20-4XDN Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
20pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
200 Ohms
Řada
Provozní režim
Základní
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Způsob montáže
Průchozí otvor
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
3.6864 MHz
Velikost / rozměry
0,447" D x 0,183" Š (11,35mm x 4,65mm)
Kmitočtová stabilita
±100ppm
Výška při usazení (max)
0,138" (3,50mm)
Kmitočtová tolerance
±30ppm