FC1BSHFEM32.0-T3 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | FC1BSHFEM32.0-T3 |
Popis | CRYSTAL 32MHZ 10PF SMT |
Standardní dodací lhůta výrobce | 10 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 32 MHz ±10ppm Krystal 10pF 80 Ohms 4-SMD, Bez přívodů |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Zátěžná kapacita 10pF |
Mfr | Ekvivalentní sériový odpor (ESR) 80 Ohms |
Řada | Provozní režim Základní |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -40°C ~ 85°C |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže Montáž na povrch |
Typ Krystal Mhz | Pouzdro |
Kmitočet 32 MHz | Dodávaná velikost pouzdra 4-SMD (2x1,6) |
Kmitočtová stabilita ±15ppm | Velikost / rozměry 0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm) |
Kmitočtová tolerance ±10ppm | Výška při usazení (max) 0,022" (0,55mm) |